Strona główna > o firmie > praca

Praca

HANDLOWIEC

Pracownia Informatyki NUMERON Spółka z o.o. w Częstochowie – producent zaawansowanych produktów informatycznych dla energetyki zawodowej – poszukuje samodzielnych kandydatów na stanowisko - Handlowiec.

Zakres obowiązków:
• sprzedaż towarów i usług stanowiących ofertę firmy,
• samodzielne pozyskiwanie klientów B2B,
• przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych,

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne/handlowe,
• doświadczenie handlowe, szczególnie w sektorze B2B,
• znajomość branży energetycznej,
• gotowość podjęcia pracy w ponadstandardowym czasie pracy,
• nastawienie na realizację celów,
• prawo jazdy kategorii B,
• umiejętności negocjacyjne,
• bardzo wysokie zdolności interpersonalne,
• umiejętność planowania i organizowania własnej pracy.

PROGRAMISTA

Pracownia Informatyki NUMERON w Częstochowie – producent zaawansowanych produktów informatycznych dla energetyki zawodowej – poszukuje samodzielnych kandydatów na stanowisko - Programista.

1. Tworzenie i rozwój aplikacji do odczytu liczników mediów energetycznych.
2. Tworzenie i rozwój aplikacji do rozliczania i zarządzania zużyciem mediów energetycznych i narzędzi analitycznych w tym zakresie.
3. Serwis aplikacji, wsparcie klienta w rozwiązywaniu problemów.

Wymagania:
1. Umiejętność programowania w C#
2. Znajomość .NET, WPF
3. Umiejętność projektowania, tworzenia relacyjnych baz danych
4. Znajomość MSSQL, ORACLE
5. Znajomość ASP.NET (mile widziana)
6. Znajomość podstaw elektroniki i zagadnień związanych z procesorami jednoukładowymi (mile widziana)
7. Znajomość podstaw elektrotechniki (mile widziana)
8. Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

WDROŻENIOWIEC SYSTEMÓW

Pracownia Informatyki NUMERON Spółka z o.o. w Częstochowie – producent zaawansowanych produktów informatycznych dla energetyki zawodowej – poszukuje samodzielnych kandydatów na stanowisko - Wdrożeniowiec systemów.

Wymagania:

• Znajomość sprzętu komputerowego, urządzeń sieciowych (podłączenie, konfiguracja)
• Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows (podstawy administracji systemem MS Windows Server)
• Znajomość MS SQL podstawy administrowania
• Znajomość j. angielskiego w zakresie niezbędnym do korzystania z dokumentacji.
• Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
• Doświadczenie w firmie, tworzącej lub wdrażającej oprogramowania
• Umiejętność organizowania sobie warsztatu pracy i współdziałania w ramach zespołu.
• Samodzielność i dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów
• Prawo jazdy kat. B.

TRENER PROGRAMOWANIA

Jeśli interesuje Cię tematyka edukacyjna oraz wykorzystanie nowych technologii w nauczaniu – dołącz do nas! Poszukujemy osób do naszego zespołu trenerskiego Software Development Academy w regionie częstochowskim.

Jeśli chciałbyś dzielić się swoją wiedzą i rozpocząć z nami współpracę jako trener w ramach specjalizacji .Net oraz JAVA – nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Spotkajmy się i porozmawiajmy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: praca@numeron.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)". Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.